Zondag 11 t/m 17 Jongens 2 (NC)

1e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

6e in poule 1e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag

Uitslag

Zondag 27 september
1
DE DOELEN 2
5
GELDERMALSEN 1
0
GELDERMALSEN 2
6
RHELICO 1
1
TIOS 2
5
DE HOGE HEIDE 1
Zondag 20 september
6
DE HOGE HEIDE 1
0
DE DOELEN 2
6
RHELICO 1
0
BASTION BASELAAR 3
5
GELDERMALSEN 1
1
TIOS 2
5
ASMUNT 2
1
GELDERMALSEN 2
Zondag 13 september
0
BASTION BASELAAR 3
6
DE HOGE HEIDE 1
0
DE DOELEN 2
6
RHELICO 1
0
GELDERMALSEN 2
6
GELDERMALSEN 1
0
TIOS 2
6
ASMUNT 2

Wedstrijdschema

L.T.C. De Hoge Heide 1
Zondag 11 t/m 17 Jongens 2 (NC)
Uit
04-10-2020 09:45
Nr. 13535023
Baansoort: Kunstgras
Zondag 11 t/m 17 Jongens 2 (NC)
T.V. T.I.O.S. 2
Thuis
11-10-2020 00:00
Nr. 13535033
Baansoort: Kunstgras
C.T.V. De Doelen 2
Zondag 11 t/m 17 Jongens 2 (NC)
Uit
18-10-2020 13:00
Nr. 13535025
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Er is beperkte parkeergelegenheid. IVM corona: er zijn geen supporters toegestaan aanwezigen en deelnemers moeten vrij zijn van (mogelijke) Coronaklachten. Kwartier voor aanvang aanwezig zijn. Betalen alleen
Bastion Baselaar 3
Zondag 11 t/m 17 Jongens 2 (NC)
Uit
25-10-2020 09:00
Nr. 13535019
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Bij Bastion Baselaar kan er alleen met pin betaald worden

Poule stand (6e in poule 1e klasse Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RHELICO 1330018018
2.DE HOGE HEIDE 1330017117
3.GELDERMALSEN 1330016216
4.ASMUNT 2220011111
5.TIOS 230032162
6.GELDERMALSEN 230031171
7.DE DOELEN 230031171
8.BASTION BASELAAR 320020120