Zondag 10-14 Gemengd

2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

2e in poule 2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 27 september
4
ATALANTA 1
2
GELDERMALSEN 1
0
ZALTBOMMEL 2
6
RIJNHUYSE 1
0
VREESWIJK 1
0
GROENVLIET 1
4
OVERWAARD 1
2
ARKEL 1
Zondag 20 september
6
ARKEL 1
0
ZALTBOMMEL 2
5
GROENVLIET 1
1
ATALANTA 1
6
RIJNHUYSE 1
0
OVERWAARD 1
6
GELDERMALSEN 1
0
VREESWIJK 1
Zondag 13 september
4
ATALANTA 1
2
ARKEL 1
0
ZALTBOMMEL 2
6
GROENVLIET 1
3
VREESWIJK 1
3
RIJNHUYSE 1
0
OVERWAARD 1
6
GELDERMALSEN 1

Wedstrijdschema

Zondag 10-14 Gemengd
Zaltbommelse Tennis Vereniging 2
Thuis
04-10-2020 12:00
Nr. 13523380
Baansoort: Kunstgras
T.V. Rijnhuyse 1
Zondag 10-14 Gemengd
Uit
11-10-2020 10:00
Nr. 13523375
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen PIN betalingen! Vriendelijk verzoek om met zo min mogelijk spelers naar het tennispark te komen en graag alle aanwezigen laten inschrijven in het logboek.
Zondag 10-14 Gemengd
T.V. Arkel 1
Thuis
18-10-2020 00:00
Nr. 13523379
Baansoort: Kunstgras
Zondag 10-14 Gemengd
IJ.T.C. Groenvliet 1
Thuis
25-10-2020 00:00
Nr. 13523381
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (2e in poule 2e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RIJNHUYSE 1321015315
2.GELDERMALSEN 1320114414
3.GROENVLIET 1220011111
4.ARKEL 1310210810
5.ATALANTA 13201999
6.OVERWAARD 131024144
7.VREESWIJK 12011393
8.ZALTBOMMEL 230030180

Spelers (6)