Zaterdag 17+ Heren dubbel 1

2e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag

3e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
4
GELDERMALSEN 1
0
GROENENDAAL 2
2
SCHALKWIJK 1
2
LEERDAM 2
2
LEERDAM 1
2
AMERONGEN 1
3
LUNO 2
1
TESKWIK 1
Zaterdag 19 september
2
TESKWIK 1
2
SCHALKWIJK 1
1
AMERONGEN 1
3
GELDERMALSEN 1
0
LEERDAM 2
4
LUNO 2
0
GROENENDAAL 2
4
LEERDAM 1
Zaterdag 12 september
1
GELDERMALSEN 1
3
TESKWIK 1
4
SCHALKWIJK 1
0
AMERONGEN 1
0
LEERDAM 1
4
LEERDAM 2
4
LUNO 2
0
GROENENDAAL 2

Wedstrijdschema

T.C. Leerdam 2
Zaterdag 17+ Heren dubbel 1
Uit
03-10-2020 12:00
Nr. 13509083
Baansoort: Kunstgras
Zaterdag 17+ Heren dubbel 1
T.V.Schalkwijk en Tull en 't Waal 1
Thuis
10-10-2020 00:00
Nr. 13509067
Baansoort: Kunstgras
LUNO Tennis Maurik 2
Zaterdag 17+ Heren dubbel 1
Uit
17-10-2020 13:00
Nr. 13509087
Baansoort: Kunstgras
Zaterdag 17+ Heren dubbel 1
T.C. Leerdam 1
Thuis
24-10-2020 00:00
Nr. 13509068
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (3e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LUNO 2330011111
2.SCHALKWIJK 13120848
3.GELDERMALSEN 13201848
4.LEERDAM 23111666
5.TESKWIK 13111666
6.LEERDAM 13111666
7.AMERONGEN 13012393
8.GROENENDAAL 230030120

Spelers (6)