Zaterdag 17+ Gemengd Dubbel 2

3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

8e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
1
DE WINKELS 2
3
TER WEIJDE 2
4
DE HAMBAKEN 2
0
GROENENDAAL 1
4
ROSMALEN 2
0
GELDERMALSEN 2
4
NULAND 1
0
WAALRACKETS 3
Zaterdag 19 september
0
WAALRACKETS 3
4
DE HAMBAKEN 2
0
GELDERMALSEN 2
4
DE WINKELS 2
2
GROENENDAAL 1
2
NULAND 1
1
TER WEIJDE 2
3
ROSMALEN 2
Zaterdag 12 september
1
DE WINKELS 2
3
WAALRACKETS 3
4
DE HAMBAKEN 2
0
GELDERMALSEN 2
2
ROSMALEN 2
2
GROENENDAAL 1
0
NULAND 1
4
TER WEIJDE 2

Wedstrijdschema

Zaterdag 17+ Gemengd Dubbel 2
L.T.V. Nuland 1
Thuis
03-10-2020 13:00
Nr. 13542935
Baansoort: Kunstgras
T.V. Waalrackets 3
Zaterdag 17+ Gemengd Dubbel 2
Uit
10-10-2020 14:00
Nr. 13542926
Baansoort: Gravel
Zaterdag 17+ Gemengd Dubbel 2
T.C. Groenendaal 1
Thuis
17-10-2020 13:00
Nr. 13542934
Baansoort: Kunstgras
T.V. Ter Weijde 2
Zaterdag 17+ Gemengd Dubbel 2
Uit
24-10-2020 00:00
Nr. 13542947
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling. Toegewezen tafel voor je team. Max 20 pers.in clubhuis. Neem extra warme kleding mee, je kunt in de tent geplaatst worden. We volgen de Coronamaatregelen. Wees op tijd max 5 spelers per t

Poule stand (8e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HAMBAKEN 2330012012
2.ROSMALEN 23210939
3.TER WEIJDE 23201848
4.DE WINKELS 23102666
5.NULAND 13111666
6.GROENENDAAL 13021484
7.WAALRACKETS 33102393
8.GELDERMALSEN 230030120

Spelers (5)