Zaterdag 17+ Gemengd 2 (NC)

3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

2e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
3
OUDEGEIN 1
2
TER WEIJDE 1
3
GELDERMALSEN 2
2
GROENVLIET 4
5
GROENVLIET 3
0
DOMSTAD 11
2
MEIHOVEN 1
3
VIANEN 1
Zaterdag 19 september
2
VIANEN 1
3
GELDERMALSEN 2
3
DOMSTAD 11
2
OUDEGEIN 1
4
GROENVLIET 4
1
MEIHOVEN 1
0
TER WEIJDE 1
5
GROENVLIET 3
Zaterdag 12 september
2
OUDEGEIN 1
3
VIANEN 1
3
GELDERMALSEN 2
2
DOMSTAD 11
4
GROENVLIET 3
1
GROENVLIET 4
2
MEIHOVEN 1
3
TER WEIJDE 1

Wedstrijdschema

T.V. Ter Weijde 1
Zaterdag 17+ Gemengd 2
Uit
03-10-2020 12:30
Nr. 13548634
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling. Toegewezen tafel voor je team. Max 20 pers.in clubhuis. Neem extra warme kleding mee, je kunt in de tent geplaatst worden. We volgen de Coronamaatregelen. Wees op tijd max 5 spelers per t
T.V. Oudegein 1
Zaterdag 17+ Gemengd 2
Uit
10-10-2020 12:00
Nr. 13548610
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling mogelijk!
Zaterdag 17+ Gemengd 2
IJ.T.C. Groenvliet 3
Thuis
17-10-2020 00:00
Nr. 13548617
Baansoort: Kunstgras
Zaterdag 17+ Gemengd 2
Meihoven 1
Thuis
24-10-2020 00:00
Nr. 13548619
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (2e in poule 3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GROENVLIET 3330014114
2.GELDERMALSEN 23300969
3.VIANEN 13201878
4.GROENVLIET 43102787
5.OUDEGEIN 13102787
6.TER WEIJDE 131025105
7.DOMSTAD 1131025105
8.MEIHOVEN 130035105

Spelers (5)