Zaterdag 17+ Gemengd 1

1e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

5e in poule 1e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
3
MAARN 1
2
LOCKHORST 1
2
RHIJNAUWEN 2
3
SHOT 1
3
BOSCH EN DUIN 1
2
GRIFFENSTEYN 2
3
GELDERMALSEN 1
2
RANDENBROEK 3
Zaterdag 19 september
4
RANDENBROEK 3
1
RHIJNAUWEN 2
5
GRIFFENSTEYN 2
0
MAARN 1
3
SHOT 1
2
GELDERMALSEN 1
5
LOCKHORST 1
0
BOSCH EN DUIN 1
Zaterdag 12 september
1
MAARN 1
4
RANDENBROEK 3
1
RHIJNAUWEN 2
4
GRIFFENSTEYN 2
3
BOSCH EN DUIN 1
2
SHOT 1
3
GELDERMALSEN 1
2
LOCKHORST 1

Wedstrijdschema

T.V. Griffensteyn 2
Zaterdag 17+ Gemengd 1
Uit
03-10-2020 13:00
Nr. 13571088
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: ivm Corona: spelers en bezoekers dienen zich te registreren bij ingang vd club
T.V. Bosch en Duin 1
Zaterdag 17+ Gemengd 1
Uit
10-10-2020 11:30
Nr. 13571091
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: vanwege corona zijn kleedkamers zeer beperkt beschikbaar, douchen niet mogelijk: kom in je tenniskleren en douche thuis
Zaterdag 17+ Gemengd 1
L.T.V. Maarn 1
Thuis
17-10-2020 00:00
Nr. 13571096
Baansoort: Kunstgras
U.L.T.V. Rhijnauwen 2
Zaterdag 17+ Gemengd 1
Uit
24-10-2020 09:00
Nr. 13571085
Baansoort: Gravel

Poule stand (5e in poule 1e klasse Gemengd 17+ Zaterdag )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GRIFFENSTEYN 2320111411
2.RANDENBROEK 3320110510
3.LOCKHORST 13102969
4.SHOT 13201878
5.GELDERMALSEN 13201878
6.BOSCH EN DUIN 13201696
7.MAARN 131024114
8.RHIJNAUWEN 230034114

Spelers (7)