Zaterdag 17+ Dames dubbel 2

4e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag

8e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 26 september
4
DE DOELEN 4
0
VALBURG 1
3
DE KERSENPLUKKERS 1
1
ODIJK 1
0
GROENENDAAL 1
4
DE HOOGKAMP 4
3
MANGER CATS 3
1
GELDERMALSEN 2
Zaterdag 19 september
0
GELDERMALSEN 2
4
DE KERSENPLUKKERS 1
0
DE HOOGKAMP 4
4
DE DOELEN 4
2
ODIJK 1
2
MANGER CATS 3
1
VALBURG 1
3
GROENENDAAL 1
Zaterdag 12 september
3
DE DOELEN 4
1
GELDERMALSEN 2
3
GROENENDAAL 1
1
ODIJK 1
2
MANGER CATS 3
2
VALBURG 1

Wedstrijdschema

Zaterdag 17+ Dames dubbel 2
T.C. Groenendaal 1
Thuis
03-10-2020 13:00
Nr. 13505487
Baansoort: Kunstgras
Zaterdag 17+ Dames dubbel 2
T.V. De Hoogkamp 4
Thuis
10-10-2020 13:00
Nr. 13505486
Baansoort: Kunstgras
T.C. Valburg 1
Zaterdag 17+ Dames dubbel 2
Uit
17-10-2020 10:00
Nr. 13505505
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Betaling in de kantine uitsluitend per pin Kom met zo'n klein mogelijk team i.v.m. capaciteit in de kantine i.v.m. corona maatregelen
S.V. Odijk Tennis 1
Zaterdag 17+ Dames dubbel 2
Uit
24-10-2020 10:00
Nr. 13505499
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (8e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DOELEN 4330011111
2.DE KERSENPLUKKERS 12200717
3.MANGER CATS 33120757
4.GROENENDAAL 13201666
5.ODIJK 13012484
6.DE HOOGKAMP 42101444
7.VALBURG 13012393
8.GELDERMALSEN 230032102

Spelers (7)