Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 3

4e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

7e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 25 september
6
NVLTB 2
2
KELLENDONCK 1
4
DE RIDDERWEIDE 1
4
LEWABO 2
4
WAMEL 1
4
GELDERMALSEN 3
8
RHENEN 2
0
LUNO 2
Vrijdag 18 september
2
LUNO 2
6
DE RIDDERWEIDE 1
2
GELDERMALSEN 3
6
NVLTB 2
6
LEWABO 2
2
RHENEN 2
4
KELLENDONCK 1
4
WAMEL 1
Vrijdag 11 september
8
NVLTB 2
0
LUNO 2
4
DE RIDDERWEIDE 1
4
GELDERMALSEN 3
3
WAMEL 1
5
LEWABO 2
4
RHENEN 2
4
KELLENDONCK 1

Wedstrijdschema

Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 3
T.C. Rhenen 2
Thuis
02-10-2020 19:00
Nr. 13548761
Baansoort: Kunstgras
LUNO Tennis Maurik 2
Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 3
Uit
09-10-2020 19:00
Nr. 13548753
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Let op!! graag op tijd aanwezig zijn aanvangstijd is ook starttijd.
Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 3
Lewabo 2
Thuis
16-10-2020 20:00
Nr. 13548760
Baansoort: Kunstgras
L.T.C. Kellendonck 1
Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 3
Uit
23-10-2020 19:00
Nr. 13548774
Baansoort: Gravel

Poule stand (7e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.NVLTB 2330020420
2.LEWABO 2321015915
3.DE RIDDERWEIDE 13120141014
4.RHENEN 23111141014
5.WAMEL 13021111311
6.KELLENDONCK 13021101410
7.GELDERMALSEN 33021101410
8.LUNO 230032222

Spelers (6)