Vrijdag 35+ Gemengd Dubbel 2

3e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

4e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 2 oktober
0
LUNO 1
0
TEN MEDEL 2
0
DE DOELEN 1
0
RHELICO 1
0
TEN MEDEL 1
0
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
TER WEIJDE 1
0
GELDERMALSEN 2
Vrijdag 25 september
6
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
2
TER WEIJDE 1
8
GELDERMALSEN 2
0
TEN MEDEL 1
2
TEN MEDEL 2
6
DE DOELEN 1
7
RHELICO 1
1
LUNO 1
Vrijdag 18 september
2
LUNO 1
6
GELDERMALSEN 2
6
DE DOELEN 1
2
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
TEN MEDEL 1
8
RHELICO 1
4
TER WEIJDE 1
4
TEN MEDEL 2
Vrijdag 11 september
8
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
LUNO 1
0
GELDERMALSEN 2
8
DE DOELEN 1
5
TEN MEDEL 2
3
TEN MEDEL 1

Wedstrijdschema

T.V. Ter Weijde 1
Vrijdag 35+ Gemengd Dubbel 2
Uit
02-10-2020 20:00
Nr. 13508786
Baansoort: Overig, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling. Toegewezen tafel voor je team. Max 20 pers.in clubhuis. Neem extra warme kleding mee, je kunt in de tent geplaatst worden. We volgen de Coronamaatregelen. Wees op tijd max 5 spelers per team. Dringen
De Bongerd - Beusichem 1
Vrijdag 35+ Gemengd Dubbel 2
Uit
09-10-2020 19:00
Nr. 13508762
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: 1. betalen geschiedt met pinpas 2. ivm Corona regels svp met zo weinig mogelijk spelers komen.
Vrijdag 35+ Gemengd Dubbel 2
L.T.V. Ten Medel 2
Thuis
16-10-2020 19:00
Nr. 13508769
Baansoort: Kunstgras
Vrijdag 35+ Gemengd Dubbel 2
T.V. Rhelico 1
Thuis
23-10-2020 20:00
Nr. 13508771
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (4e in poule 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE DOELEN 1330020420
2.DE BONGERD-BEUSICHEM 1320116816
3.RHELICO 1220015115
4.GELDERMALSEN 23201141014
5.TEN MEDEL 24111111311
6.TER WEIJDE 120116106
7.LUNO 140033213
8.TEN MEDEL 130033213

Spelers (6)