Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1

2e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

4e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 25 september
0
DE HOGE HEIDE 4
8
ENGELEN 1
8
ZALTBOMMEL 3
0
BALL-POINT 1
4
GELDERMALSEN 1
4
DE WINKELS 1
6
WAALRACKETS 1
2
ASMUNT 1
Vrijdag 18 september
3
ASMUNT 1
5
ZALTBOMMEL 3
3
DE WINKELS 1
5
DE HOGE HEIDE 4
5
BALL-POINT 1
3
WAALRACKETS 1
4
ENGELEN 1
4
GELDERMALSEN 1
Vrijdag 11 september
6
DE HOGE HEIDE 4
2
ASMUNT 1
0
ZALTBOMMEL 3
8
DE WINKELS 1
4
GELDERMALSEN 1
4
BALL-POINT 1
2
WAALRACKETS 1
6
ENGELEN 1

Wedstrijdschema

T.V. Asmunt 1
Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1
Uit
02-10-2020 19:00
Nr. 13531433
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Parkeren aan de Diepteweg in Empel. Bij T.V. Asmunt kan uitsluitend worden gepind. · Er wordt per wedstrijd één uur getennist en games worden doorgeteld ·     Na één uur stopt de partij (rally wordt niet af
Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1
T.V. Waalrackets 1
Thuis
09-10-2020 19:00
Nr. 13531443
Baansoort: Kunstgras
Zaltbommelse Tennis Vereniging 3
Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1
Uit
16-10-2020 19:00
Nr. 13531435
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Let op; op vrijdagavond is de speeltijd 1 uur. Graag op tijd aanwezig zijn. Er kan bij ZTV alleen met PIN worden betaald
L.T.C. De Hoge Heide 4
Vrijdag 35+ Gemengd dubbel 1
Uit
23-10-2020 20:00
Nr. 13531429
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: alleen pin betaling mogelijk!

Poule stand (4e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.ENGELEN 1321018618
2.DE WINKELS 1311115915
3.ZALTBOMMEL 33201131113
4.GELDERMALSEN 13030121212
5.WAALRACKETS 13102111311
6.DE HOGE HEIDE 43201111311
7.BALL-POINT 131119159
8.ASMUNT 130037177

Spelers (5)