Vrijdag 35+ Dames dubbel 1

3e klasse Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 29 september
4
RHELICO 4
4
GELDERMALSEN 1
Vrijdag 25 september
0
ENGELEN 2
8
GELDERMALSEN 1
0
RHELICO 4
0
BUREN 1
2
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
6
LUNO 2
Vrijdag 18 september
3
LUNO 2
5
ENGELEN 2
3
BUREN 1
5
WAALRACKETS 1
8
GELDERMALSEN 1
0
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
Vrijdag 11 september
7
WAALRACKETS 1
1
LUNO 2
2
ENGELEN 2
6
BUREN 1

Wedstrijdschema

Vrijdag 35+ Dames dubbel 1
T.V. Waalrackets 1
Thuis
02-10-2020 19:00
Nr. 13564406
Baansoort: Kunstgras
T.V. Buren 1
Vrijdag 35+ Dames dubbel 1
Uit
16-10-2020 19:00
Nr. 13564401
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Je kunt bij ons alleen met PIN betalen. Corona regels worden toegepast. Let op pijlen etc.
Vrijdag 35+ Dames dubbel 1
LUNO Tennis Maurik 2
Thuis
23-10-2020 19:00
Nr. 13564407
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (1e in poule 3e klasse Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GELDERMALSEN 1321020420
2.WAALRACKETS 1220012412
3.LUNO 23102101410
4.BUREN 12101979
5.ENGELEN 231027177
6.RHELICO 41010444
7.DE BONGERD-BEUSICHEM 120022142

Spelers (6)