Vrijdag 17+ Heren dubbel 2

2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

8e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 2 oktober
0
GELDERMALSEN 2
0
BOLETE 1
0
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
0
TEN MEDEL 1
0
GROENENDAAL 1
0
VARIK-HEESSELT 1
0
LEERDAM 2
0
HAAFTEN 1
Vrijdag 25 september
6
VARIK-HEESSELT 1
2
LEERDAM 2
2
HAAFTEN 1
6
GROENENDAAL 1
4
BOLETE 1
4
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
8
TEN MEDEL 1
0
GELDERMALSEN 2
Vrijdag 18 september
3
GELDERMALSEN 2
5
HAAFTEN 1
6
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
2
VARIK-HEESSELT 1
7
GROENENDAAL 1
1
TEN MEDEL 1
3
LEERDAM 2
5
BOLETE 1
Vrijdag 11 september
0
HAAFTEN 1
8
DE BONGERD-BEUSICHEM 1
6
BOLETE 1
2
GROENENDAAL 1
3
TEN MEDEL 1
5
LEERDAM 2
Vrijdag 4 september
8
VARIK-HEESSELT 1
0
GELDERMALSEN 2

Wedstrijdschema

Vrijdag 17+ Heren dubbel 2
Bolete 1
Thuis
02-10-2020 20:00
Nr. 13532095
Baansoort: Kunstgras
Vrijdag 17+ Heren dubbel 2
De Bongerd - Beusichem 1
Thuis
09-10-2020 19:00
Nr. 13532094
Baansoort: Kunstgras
T.C. Leerdam 2
Vrijdag 17+ Heren dubbel 2
Uit
16-10-2020 19:00
Nr. 13532113
Baansoort: Kunstgras
T.C. Groenendaal 1
Vrijdag 17+ Heren dubbel 2
Uit
23-10-2020 19:00
Nr. 13532107
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: ALLEEN PIN BETALING MOGELIJK

Poule stand (8e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE BONGERD-BEUSICHEM 1321018618
2.VARIK-HEESSELT 1320116816
3.BOLETE 1321015915
4.GROENENDAAL 1320115915
5.TEN MEDEL 13102121212
6.LEERDAM 23102101410
7.HAAFTEN 131027177
8.GELDERMALSEN 230033213

Spelers (7)