Vrijdag 17+ Heren dubbel 1

Hoofdklasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

3e in poule Hoofdklasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 2 oktober
0
THADIA 1
0
DE RAUWBRAKEN 2
0
DE KREKEL 1
0
BASTION BASELAAR 1
0
DE RAUWBRAKEN 1
0
DE PETTELAER 1
0
GELDERMALSEN 1
0
STOKEIND 1
Woensdag 30 september
4
BASTION BASELAAR 1
4
THADIA 1
Vrijdag 25 september
0
DE PETTELAER 1
0
GELDERMALSEN 1
0
STOKEIND 1
0
DE RAUWBRAKEN 1
4
DE RAUWBRAKEN 2
4
DE KREKEL 1
Vrijdag 18 september
8
THADIA 1
0
STOKEIND 1
8
DE KREKEL 1
0
DE PETTELAER 1
6
DE RAUWBRAKEN 1
2
BASTION BASELAAR 1
7
GELDERMALSEN 1
1
DE RAUWBRAKEN 2
Vrijdag 11 september
0
DE PETTELAER 1
0
THADIA 1
0
STOKEIND 1
8
DE KREKEL 1
5
DE RAUWBRAKEN 2
3
DE RAUWBRAKEN 1
4
BASTION BASELAAR 1
4
GELDERMALSEN 1

Wedstrijdschema

Vrijdag 17+ Heren dubbel 1
M.T.V. Stokeind 1
Thuis
02-10-2020 20:00
Nr. 13555648
Baansoort: Kunstgras
De Rauwbraken 1
Vrijdag 17+ Heren dubbel 1
Uit
09-10-2020 19:00
Nr. 13555643
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: alleen pinbetaling parkeerplaats te bereiken via de koningsoordlaan
Vrijdag 17+ Heren dubbel 1
T.V. Thadia 1
Thuis
16-10-2020 19:00
Nr. 13555647
Baansoort: Kunstgras
Vrijdag 17+ Heren dubbel 1
T.V. De Krekel 1
Thuis
23-10-2020 20:00
Nr. 13555649
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (3e in poule Hoofdklasse Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE KREKEL 1321020420
2.THADIA 1211012412
3.GELDERMALSEN 1211011511
4.DE RAUWBRAKEN 23111101410
5.BASTION BASELAAR 13021101410
6.DE RAUWBRAKEN 12101979
7.STOKEIND 120020160
8.DE PETTELAER 11001080

Spelers (6)