Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 1

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

5e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 2 oktober
0
GROENVLIET 2
0
BEUSICHEM 1
0
VIANEN 2
0
OPHEMERT 1
0
DE DOELEN 1
0
GELDERMALSEN 1
0
GOUWENES 1
0
TER WEIJDE 1
Vrijdag 25 september
0
GELDERMALSEN 1
8
GOUWENES 1
8
TER WEIJDE 1
0
DE DOELEN 1
8
BEUSICHEM 1
0
VIANEN 2
8
OPHEMERT 1
0
GROENVLIET 2
Vrijdag 18 september
4
GROENVLIET 2
4
TER WEIJDE 1
1
VIANEN 2
7
GELDERMALSEN 1
0
DE DOELEN 1
8
OPHEMERT 1
4
GOUWENES 1
4
BEUSICHEM 1
Vrijdag 11 september
3
GELDERMALSEN 1
5
GROENVLIET 2
8
TER WEIJDE 1
0
VIANEN 2
2
BEUSICHEM 1
6
DE DOELEN 1
6
OPHEMERT 1
2
GOUWENES 1

Wedstrijdschema

C.T.V. De Doelen 1
Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 1
Uit
02-10-2020 19:00
Nr. 13581488
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Zie onze site www.ctvdedoelen.nl voor onze Coronaregels. Betalen alleen met PIN. Beperkte parkeergelegenheid.
Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 1
T.V. Ter Weijde 1
Thuis
09-10-2020 19:00
Nr. 13581472
Baansoort: Kunstgras
T.V. Ophemert 1
Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 1
Uit
16-10-2020 19:00
Nr. 13581492
Baansoort: Kunstgras
Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 1
TV Beusichem 1
Thuis
23-10-2020 19:00
Nr. 13581473
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (5e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.OPHEMERT 1330022222
2.TER WEIJDE 1321020420
3.BEUSICHEM 13111141014
4.GOUWENES 13111141014
5.GELDERMALSEN 13102101410
6.GROENVLIET 231119159
7.DE DOELEN 131026186
8.VIANEN 230031231

Spelers (5)