Vrijdag 17+ Dames dubbel 1

3e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Vrijdag 2 oktober
0
BUREN 3
0
TER WEIJDE 1
0
VIANEN 2
0
GELDERMALSEN 1
0
GOUWENES 1
0
BUREN 2
0
HAAFTEN 2
0
LUNO 1
Vrijdag 25 september
5
BUREN 2
3
HAAFTEN 2
4
LUNO 1
4
GOUWENES 1
4
TER WEIJDE 1
4
VIANEN 2
2
GELDERMALSEN 1
6
BUREN 3
Vrijdag 18 september
7
BUREN 3
1
LUNO 1
2
VIANEN 2
6
BUREN 2
2
GOUWENES 1
6
GELDERMALSEN 1
8
HAAFTEN 2
0
TER WEIJDE 1
Vrijdag 11 september
6
BUREN 2
2
BUREN 3
4
LUNO 1
4
VIANEN 2
6
TER WEIJDE 1
2
GOUWENES 1
6
GELDERMALSEN 1
2
HAAFTEN 2

Wedstrijdschema

L.T.V. Vianen 2
Vrijdag 17+ Dames dubbel 1
Uit
02-10-2020 20:00
Nr. 13502307
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Kans bestaat dat er op Smashcourt gespeeld wordt
T.V. Ter Weijde 1
Vrijdag 17+ Dames dubbel 1
Uit
09-10-2020 20:00
Nr. 13502310
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: Alleen pinbetaling. Toegewezen tafel voor je team. Max 20 pers.in clubhuis. Neem extra warme kleding mee, je kunt in de tent geplaatst worden. We volgen de Coronamaatregelen. Wees op tijd max 5 spelers per t
Vrijdag 17+ Dames dubbel 1
T.V. Buren 2
Thuis
16-10-2020 20:00
Nr. 13549580
Baansoort: Kunstgras
LUNO Tennis Maurik 1
Vrijdag 17+ Dames dubbel 1
Uit
23-10-2020 19:00
Nr. 13502304
Baansoort: Kunstgras, Bijzonderheden: Let op!! graag op tijd aanwezig zijn aanvangstijd is ook starttijd.

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BUREN 2330017717
2.BUREN 3320115915
3.GELDERMALSEN 13201141014
4.HAAFTEN 23102131113
5.TER WEIJDE 13111101410
6.VIANEN 23021101410
7.LUNO 130219159
8.GOUWENES 130128168

Spelers (5)