Groen 1

Groen 1 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

3e in poule Groen 1 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 27 september
2
GELDERMALSEN 1
4
RHELICO 1
0
TIEL 1
6
LEERDAM 2
6
MAASPOORT 1
0
BUREN 1
5
MAASDRIEL 1
1
ASMUNT 2
Zondag 20 september
1
ASMUNT 2
5
MAASPOORT 1
1
BUREN 1
5
MAASDRIEL 1
4
LEERDAM 2
2
GELDERMALSEN 1
6
RHELICO 1
0
TIEL 1
Zondag 13 september
6
GELDERMALSEN 1
0
BUREN 1
2
TIEL 1
4
ASMUNT 2
1
MAASPOORT 1
5
RHELICO 1
1
MAASDRIEL 1
5
LEERDAM 2
Zondag 6 september
1
ASMUNT 2
5
GELDERMALSEN 1
0
BUREN 1
6
TIEL 1
6
LEERDAM 2
0
MAASPOORT 1
6
RHELICO 1
0
MAASDRIEL 1

Wedstrijdschema

Tielse L.T.C. 1
Groen 1
Uit
04-10-2020 09:30
Nr. 13508650
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Ons park is ingericht op de corona regels. Kom niet met een te groot team. Beperkt het aantal bezoekers/supporters. Alle bezoekers/supporters wordt gevraagd zich te registreren. Let op: de keuken is gesloten. Betaling zo
Groen 1
T.C. Maaspoort 1
Thuis
11-10-2020 00:00
Nr. 13508648
Baansoort: Kunstgras
T.V. Maasdriel 1
Groen 1
Uit
18-10-2020 10:00
Nr. 13568006
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (3e in poule Groen 1 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LEERDAM 2440021321
2.RHELICO 1440021321
3.GELDERMALSEN 1420215915
4.MAASPOORT 14202121212
5.MAASDRIEL 14202111311
6.TIEL 141038168
7.ASMUNT 241037177
8.BUREN 140041231

Spelers (4)