Donderdag Morgen Dames dubbel

2e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend

5e in poule 2e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 1 oktober
1
LUNO 1
3
GROENVLIET 2
2
GOUWENES 1
2
KAMERIK 2
0
LINSCHOTEN 1
0
SCHALKWIJK 1
0
GELDERMALSEN 1
0
VLEUTEN DE MEERN 2
Donderdag 24 september
2
SCHALKWIJK 1
2
GELDERMALSEN 1
4
VLEUTEN DE MEERN 2
0
LINSCHOTEN 1
4
GROENVLIET 2
0
GOUWENES 1
2
KAMERIK 2
2
LUNO 1
Donderdag 17 september
0
LUNO 1
4
VLEUTEN DE MEERN 2
1
GOUWENES 1
3
SCHALKWIJK 1
3
LINSCHOTEN 1
1
KAMERIK 2
0
GELDERMALSEN 1
4
GROENVLIET 2
Donderdag 10 september
2
SCHALKWIJK 1
2
LUNO 1
3
VLEUTEN DE MEERN 2
1
GOUWENES 1
4
GROENVLIET 2
0
LINSCHOTEN 1
1
KAMERIK 2
3
GELDERMALSEN 1

Wedstrijdschema

T.V. Linschoten 1
Donderdag Morgen Dames dubbel
Uit
08-10-2020 10:00
Nr. 13549419
Baansoort: Roodzand kunstgras, Bijzonderheden: met pin betalen
Donderdag Morgen Dames dubbel
LUNO Tennis Maurik 1
Thuis
15-10-2020 10:00
Nr. 13549423
Baansoort: Kunstgras
Donderdag Morgen Dames dubbel
L.T.V. Gouwenes 1
Thuis
22-10-2020 10:00
Nr. 13549425
Baansoort: Kunstgras

Poule stand (5e in poule 2e klasse Dames Dubbel Donderdag Ochtend )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GROENVLIET 2440015115
2.VLEUTEN DE MEERN 2431011111
3.SCHALKWIJK 13120757
4.KAMERIK 240226106
5.GELDERMALSEN 14121575
6.LUNO 140225115
7.GOUWENES 140134124
8.LINSCHOTEN 13102393

Spelers (5)